Film Smolař

Sledovať film
Smolař
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Bernie Lootz je asi najväčší smoliar pod slnkom. Jeho život sa ocitol v troskách. Nemá šťastie v ničom, ani v hre, ale ani v láske. Za posledné obdobie si stihol spraviť neskutočné dlhy a vôbec netuší, ako ich vyrovná. Jeho manželstvo stroskotalo a jeho jediný syn sa mu odcudzil. Zúfalý Bernie navštívi svojho dávneho priateľa Shellyho Kaplowa, ktorý pôsobí v kasíne Shangri-La v Las Vegas. Ten mu pomôže z najhoršieho a zamestná ho v herni. Bernieho úlohou je pohybovať sa každý večer medzi návštevníkmi a svojou prítomnosťou šíriť nešťastie v hre. Plán vychádza, ale len do chvíle, pokiaľ sa Bernie nezoznámi so sympatickou blondínkou Natalie, ktorá začala pracovať v kasíne ako servírka. Netrvá dlho a obaja sa do seba zaľúbia. Bernieho zamilovanosť spôsobí, že postupne stráca svoju

Žáner: Dráma, Komédia, Romantický
Réžia: Wayne Kramer
Hrajú: William H. Macy (Bernie Lootz), Alec Baldwin (Shelly Kaplow), Maria Bellová (Natalie Belisariová), Shawn Hatosy (Mikey), Ron Livingston (Larry Sokolov), Paul Sorvino (Buddy Stafford)
Scénár: Frank Hannah, Wayne Kramer
Krajina: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocenie: 69 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko