Sledovať film
Marečku, podejte mi pero!
online

Film Marečku, podejte mi pero!
  Trailer  k filmu Marečku, podejte mi pero!
Prehrajte si film Marečku, podejte mi pero! HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 293 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Marečku, podejte mi pero!

Nezabudnuteľná česká komédia, v ktorej majster v továrni na poľnohospodárske stroje Jiří Kroupa potrebuje doklad o vyššom vzdelaní. Nerád a nedobrovoľne musí preto navštevovať večernú priemyslovku. Dokonca sedí v tej istej lavici ako dopoludnia jeho syn. Skutočný otec a syn vystupujú teda v úlohách Kroupu staršieho i mladšieho. Obaja zažívajú neuveriteľné študentské zážitky, pričom študijné výsledky oboch sú vzájomne konfrontované...

Žáner: Komédia
Réžia: Oldřich Lipský
Hrajú: Jiří Sovák (Jiří Kroupa st.), Václav Lohniský (Hujer), Míla Myslíková (Kroupová), Iva Janžurová (Týfová), Josef Kemr (Plha), Ladislav Smoljak (Tuček)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1976
Hodnocenie: 81 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 22.12.2023 21:45

Recenzie filmu Marečku, podejte mi pero!:

;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Film, který jsem asi viděl nejčastěji. Geniální komedie Oldřicha Lipského a špičky českých herců 70. let. "Že by mi šly napřed? Ráno jsem si je řídil podle rozhlasu." Místo vynikajícího komentáře bych si dovolil přinést "švestičky z vlastní zahrádky"... Nechápu, jak vůbec může existovat někdo jako je Václav Klaus, kdo prohlásí, že jde o „děsivě, děsivě špatnej fim.Co vy na to?Nesouhlasim :thumbsup: :thumbsup:
80% adidasss115
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina