Sledovať film Melancholia online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Melancholia
  Trailer k filmu Melancholia   Sledovať 1398 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Science Fiction, Thriller
Réžia:
Lars von Trier
Hrajú:
Kirsten Dunstová (Justine), Charlotte Gainsbourgová (Claire), Alexander Skarsgĺrd (Michael), Brady Corbet (Tim), Cameron Spurr (Leo), Charlotte Ramplingová (Gaby)
Krajina:
Dánsko, Švédsko, Francie, Německo, Itálie
Rok výroby:
2011
Popis:
Překrásný film o konci světa.

Začína to honosnou svadbou, končí zánikom sveta. Nový film permanentného dánskeho provokatéra rozpráva uhrančivý príbeh dvoch sestier, z ktorých tá mladšia sa práve vydáva a čaká dieťa. Svadobná slávnosť sa odohráva na starobylom vidieckom sídle a všeobecnú povznesenú náladu pokazí náhla hrozba v podobe červenej planéty, ktorá vystúpila spoza Slnka, čo pre Zem znamená bezprostrednú katastrofu...
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski