Sledovať film
Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo
online

Film Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo
  Trailer  k filmu Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo
Prehrajte si film Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 283 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo

Patálie malého Mikuláše, od rvaček na školním dvoře až po dobrodružství na letním táboře, si v průběhu let zamilovaly více než čtyři generace dětí i dospělých po celém světě.

Originálny názov:

Le petit Nicolas: Qu'est-ce qu'on attend pour etre heureux?

Hrajú: Alain Chabat (René Goscinny / Le chien), Laurent Lafitte (Jean-Jacques Sempé), Simon Faliu (Le petit Nicolas), Marc Arnaud (Le prof de gym / Le photographe), Alban Aumard (Le bouillon), Elisa Bardeau (Marie-Edwige)
Rok výroby: 2022
Hodnocenie: 71 %
Vysielané na: HBO2 HBO3

Recenzie filmu Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo:

Jedno z TOP animovaných překvapení roku 2023 a příběh, kde se nejen pobavím nad patáliemi Mikuláše, ale i se dozvím zajímavé informace o životě autora Reného Goscinnyho a ilustrátora Jeana-Jacquese Sempého. A nutno podotknout, že jsou to občas příběhy velice pochmurné a smutné. To ale tento film jen posiluje v jeho kvalitách. Předal mi skutečně pestrou škálu emocí, pro kterou jej spíše doporučuji dospělým než dětem, i když i ti si na něm najdou to své. 90%
20% ondrej.bezouska
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina