Sledovať film Milionový závod online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Milionový závod
  Trailer k filmu Milionový závod   Sledovať 1232 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Dobrodružný, Komedie
Réžia:
Jerry Zucker
Hrajú:
Breckin Meyer (Nick Schaffer), Jenica Bergereová, Lanei Chapmanová (Merrill Jenningsová), Cuba Gooding Jr., Carrie Diamondová (Barmanka kasina), Douglas Haase (Muž v baru)
Krajina:
USA, Kanada
Rok výroby:
2001
Popis:
Šest týmů, dva miliony dolarů. Pravidla? Žádná nejsou!

Majiteľ kasína Donald St. Claire si vyhliadne šesť hazardných hráčov - stratených existencií a prezradí im úlohu. Akýmkoľvek spôsobom sa majú dostať z Las Vegas do mestečka Silver City v Novom Mexiku, kde v skrinke na železničnej stanici sú ukryté dva milióny dolárov. O to, kto vyhrá sa stavila skupina unudených najbohatších mužov sveta a blázniví „pretekári“ s časom sú pre nich skvelou zábavou. Zmätení hráči odchádzajú k hotelovému výťahu a preberajú bizarnú situáciu. Všetci sa zhodnú v tom, že preteky sú hlúposť. Je rozhodnuté - nikto z nich sa nebude štvať kvôli peniazom! Čím dlhšie však čakajú na výťah, tým väčšmi im vŕta v hlave suma dvoch miliónov. A tým menej veria jeden druhému. Po chvíli sa už jeden cez druhého predierajú dole po schodoch - preteky bez pravidiel sa práve začali!
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski