Sledovať film Milionový závod online

Prehrajte si film Milionový závod online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Milionový závod
  Trailer k filmu Milionový závod   Sledovať Milionový závod online
Žáner:
Dobrodružný, Komedie
Réžia:
Jerry Zucker
Hrajú:
Breckin Meyer (Nick Schaffer), Jenica Bergereová, Lanei Chapmanová (Merrill Jenningsová), Cuba Gooding Jr., Carrie Diamondová (Barmanka kasina), Douglas Haase (Muž v baru)
Krajina:
USA, Kanada
Rok výroby:
2001
Popis:
Šest týmů, dva miliony dolarů. Pravidla? Žádná nejsou!

Majiteľ kasína Donald St. Claire si vyhliadne šesť hazardných hráčov - stratených existencií a prezradí im úlohu. Akýmkoľvek spôsobom sa majú dostať z Las Vegas do mestečka Silver City v Novom Mexiku, kde v skrinke na železničnej stanici sú ukryté dva milióny dolárov. O to, kto vyhrá sa stavila skupina unudených najbohatších mužov sveta a blázniví „pretekári“ s časom sú pre nich skvelou zábavou. Zmätení hráči odchádzajú k hotelovému výťahu a preberajú bizarnú situáciu. Všetci sa zhodnú v tom, že preteky sú hlúposť. Je rozhodnuté - nikto z nich sa nebude štvať kvôli peniazom! Čím dlhšie však čakajú na výťah, tým väčšmi im vŕta v hlave suma dvoch miliónov. A tým menej veria jeden druhému. Po chvíli sa už jeden cez druhého predierajú dole po schodoch - preteky bez pravidiel sa práve začali!
Hodnocenie:
66 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski