Sledovať film Minulost Jany Kosinové online

Prehrajte si film Minulost Jany Kosinové online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1327 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Minulost Jany Kosinové
  Trailer k filmu Minulost Jany Kosinové   Sledovať Minulost Jany Kosinové online
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
J.A. Holman
Hrajú:
Vlasta Matulová, Svatopluk Beneš, Gabriel Hart (ředitel), Zorka Janů, Miloš Nedbal, Jan Pivec
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1940
Popis:
Melodrama, které získalo na Filmových žních v roce 1940 první cenu.

Předlohou pro film byla povídka Vladimíra Neffa Romance. Film vypráví o herečce s tíživou minulostí a zaníceném studentovi filosofie, který se do ní zamiluje. Aby ji zaujal, napíše pro ni hru. Herečce Janě Kosinové se jeho hra líbí, protože jí připomíná vlastní minulost. Oba pak spolu prožijí chvíle štěstí, avšak v den premiéry se vynoří stín minulosti, který jejich vztah navždy změní. Minulost Jany Kosinové byla poprvé promítána 7. července 1940 na Filmových žních ve Zlíně a získala nejvyšší ocenění. V roce 1940 v souvislosti s tímto filmem obdržel Vladimír Neff národní cenu a společnost Elekta II. cenu ministra průmyslu, obchodu a živností.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski