Film Mladá Juliette

Sledovať film
Mladá Juliette
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Čtrnáctiletá Juliette má víc než jen pár kilo navíc a kvůli nadváze se jí posmívá celá střední škola. Žádná překážka není dost velká na to, aby Juliette zabránila jít si za sny, i když je cesta trnitá a plná nečekaných zvratů.

Žáner: Dráma, Komédia
Réžia: Anne Émond
Hrajú: Alexane Jamieson (Juliette), Léanne Désilets (Leane), Antoine Desrochers (Liam), Christophe Levac (Pierre-Luc), Tatiana Zinga Botao (Malaika), Nicolas Fontaine (Maxime)
Scénár: Anne Émond
Krajina: Kanada
Rok výroby: 2019
Hodnocenie: 68 %
Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko