Sledovať film Popoluškin príbeh / Moderná Popoluška online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Popoluškin príbeh  /  Moderná Popoluška
  Trailer k filmu Popoluškin príbeh / Moderná Popoluška   Sledovať 1385 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Komédia, Rodinný, Romantický, Dráma
Réžia:
Mark Rosman
Hrajú:
Hilary Duffová (Sam Montgomery), Jennifer Coolidgeová (Fiona), Chad Michael Murray (Austin Ames), Dan Byrd (Carter Farrell), Regina Kingová (Rhonda), Julie Gonzalová (Shelby Cummings)
Scénár:
Leigh Dunlap
Krajina:
USA, Kanada
Rok výroby:
2004
Popis:
Nahraďte stratenú črievičku mobilným telefónom a predmestie Los Angeles sa môže stať kráľovstvom za deviatimi horami...

Zoznámte sa so študentkou Sam, ktorá v reštaurácii umýva podlahy, snaží sa vyjsť so svojou hroznou macochou a nevlastnými sestrami a zároveň sníva o tom, že odíde na univerzitu Princeton - dokonalé miesto, kde by sa stala princeznou a našla svojho vysnívaného princa. Ale možno už svojho krásneho princa má. Neznámeho priateľa z chatu, s ktorým sa má konečne stretnúť na haloweenskom plese. Sam však spanikári, keď zistí, že jej tajomným ctiteľom je najobľúbenejší chlapec na škole. Môže sa niekto taký zamilovať do dievčaťa, ktoré nie je práve
Hodnocenie:
59 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko