Sledovať film
Moonrise Kingdom
online

Film Moonrise Kingdom
  Trailer  k filmu Moonrise Kingdom
Prehrajte si film Moonrise Kingdom HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 280 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Moonrise Kingdom

Pátranie po dvoch malých deťoch môže byť zábavnejšie, než si myslíte...
Príbeh svojráznej komédie Až vyjde mesiac sa odohráva v 60. rokoch 20. storočia na romantickom pobreží Nového Anglicka. Samo a Suzy majú dvanásť rokov. Oboch spája rovnaký problém: neporozumenie si so svojim okolím. Na prvý pohľad sa do sebe zaľúbia. Uzatvoria tajnú dohodu a pripravia veľkolepý plán. Po roku od ich prvého stretnutia spolu utečú do divočiny. Ich zmiznutie obráti život pokojného mestečka hore nohami. Pod vedením miestneho šerifa začnú obyvatelia veľké pátranie po dvojici malých utečencov.. Okrem rodičov mladej dievčiny, sa po ich stopách vydávajú i vedúci miestneho skautingu s celým oddielom nadšených skautov, sociálna pracovníčka a ďalší dobrovoľníci

Réžia: Wes Anderson
Hrajú: Bruce Willis (kapitán Sharp), Edward Norton (vedoucí skautského oddílu Ward), Bill Murray (Walt Bishop), Frances McDormandová (Laura Bishopová), Tilda Swintonová (sociální pracovnice), Jared Gilman (Sam)
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 78 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii English Club TV 29.10.2023 17:00

Recenzie filmu Moonrise Kingdom:

Toto bol prvý film od Wesa Anderson, ktorý som videl. A páčil sa mi a to veľmi, ale nemyslel som si, že mi sadne jeho štýl aj v jeho ostatných filmoch a tak som sa im radšej vyhýbal, čo sa nakoniec ukázalo ako chyba, lebo sa mi všetky páčia... Hodnotenie: 7.8/10
80% sebo9629
Po pár minutách v kině mi došlo, že jsem film vlastně už viděla. Název jsem si nepamatovala, ale podle jemného a něžného stylu Wese Andersona mi hned docvaklo, že to bude milý film, který sice dopadne dobře, ale i tak tam režisér zakódaval myšlenky o sociální situaci, nevěře, rodině a dokonce zakázaná témata jako sex nezletilých.
Tunic
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina