Film Můj nejlepší přítel

Sledovať film
Můj nejlepší přítel
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Spolumajiteľ galérie, starožitník François Coste impulzívne kúpi na aukcii antickú grécku vázu s vyobrazením Achylla a Patrokla. Jeho obchodná spoločníčka Catherine s ním uzavrie o ňu stávku. Má desať dní na to, aby jej predstavil svojho najlepšieho priateľa. François sa vždy pracovne pohyboval medzi množstvom ľudí, a tak nepochybuje o tom, že sa mu to podarí. Pri bolestnom čelnom strete s realitou mu konečne dôjde, že slová priateľ a známy nemajú rovnaký význam. François však na hľadaní priateľa vytrvalo pracuje a napokon mu osud do cesty prihrá dobrosrdečného taxikára Bruna. Lenže priateľstvo by sa nemalo zneužívať na povrchné víťazstvo o nepeknú vázu v hodnote niekoľko státisícov euro...

Žáner: Komédia
Réžia: Patrice Leconte
Hrajú: Daniel Auteuil (François Coste), Dany Boon (Bruno Bouley), Julie Gayetová (Catherine), Julie Durandová (Louise Coste), Henri Garcin (Étienne Delamotte), Jacques Mathou (M. Bouley le pere de Bruno)
Scénár: Olivier Dazat, Patrice Leconte, Jérôme Tonnerre
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 67 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko