Sledovať film Můj nejlepší přítel online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Film Můj nejlepší přítel
  Trailer k filmu Můj nejlepší přítel   Sledovať 1626 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Patrice Leconte
Hrajú:
Daniel Auteuil (François Coste), Dany Boon (Bruno Bouley), Julie Gayetová (Catherine), Julie Durandová (Louise Costeová), Henri Garcin (Étienne Delamotte), Jacques Mathou (pan Bouley)
Scénár:
Olivier Dazat, Patrice Leconte, Jérôme Tonnerre
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2006
Popis:
Spolumajiteľ galérie, starožitník François Coste impulzívne kúpi na aukcii antickú grécku vázu s vyobrazením Achylla a Patrokla. Jeho obchodná spoločníčka Catherine s ním uzavrie o ňu stávku. Má desať dní na to, aby jej predstavil svojho najlepšieho priateľa. François sa vždy pracovne pohyboval medzi množstvom ľudí, a tak nepochybuje o tom, že sa mu to podarí. Pri bolestnom čelnom strete s realitou mu konečne dôjde, že slová priateľ a známy nemajú rovnaký význam. François však na hľadaní priateľa vytrvalo pracuje a napokon mu osud do cesty prihrá dobrosrdečného taxikára Bruna. Lenže priateľstvo by sa nemalo zneužívať na povrchné víťazstvo o nepeknú vázu v hodnote niekoľko státisícov euro...
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko