Film Můj nejlepší přítel

Sledovať film
Můj nejlepší přítel
online

Prehrajte si film Můj nejlepší přítel online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1197 filmov a 117 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Spolumajiteľ galérie, starožitník François Coste impulzívne kúpi na aukcii antickú grécku vázu s vyobrazením Achylla a Patrokla. Jeho obchodná spoločníčka Catherine s ním uzavrie o ňu stávku. Má desať dní na to, aby jej predstavil svojho najlepšieho priateľa. François sa vždy pracovne pohyboval medzi množstvom ľudí, a tak nepochybuje o tom, že sa mu to podarí. Pri bolestnom čelnom strete s realitou mu konečne dôjde, že slová priateľ a známy nemajú rovnaký význam. François však na hľadaní priateľa vytrvalo pracuje a napokon mu osud do cesty prihrá dobrosrdečného taxikára Bruna. Lenže priateľstvo by sa nemalo zneužívať na povrchné víťazstvo o nepeknú vázu v hodnote niekoľko státisícov euro...

Žáner: Komédia
Réžia: Patrice Leconte
Hrajú: Daniel Auteuil (François Coste), Dany Boon (Bruno Bouley), Julie Gayetová (Catherine), Julie Durandová (Louise Costeová), Henri Garcin (Étienne Delamotte), Jacques Mathou (pan Bouley)
Scénár: Olivier Dazat, Patrice Leconte, Jérôme Tonnerre
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2006
Hodnocenie: 67 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko