Sledovať film Muži v čiernom 3 online

Prehrajte si film Muži v čiernom 3 online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1209 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Muži v čiernom 3
  Trailer k filmu Muži v čiernom 3   Sledovať Muži v čiernom 3 online
Žáner:
Akční, Komedie, Science Fiction
Réžia:
Barry Sonnenfeld
Hrajú:
Will Smith (agent J (Tomáš Juřička)), Tommy Lee Jones (agent K (Pavel Rímský)), Josh Brolin (mladý agent K (Jan Šťastný)), Jemaine Clement (Boris (Lukáš Hlavica)), Emma Thompsonová (agentka O (Dagmar Čárová)), Michael Stuhlbarg (Griffin)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Zpátky do minulosti... Zachránit budoucnost.

Agenti v čiernych oblekoch sa budú musieť vysporiadať s ďalšími príšerami z vesmíru, ktoré sa chystajú zrovnať našu planétu so zemou. V treťom dieli akčnej sci-fi komédie by sa pritom mal objaviť vo filmoch zatiaľ nevídaný prvok, a to cestovanie v čase. Značná časť snímky sa totiž bude odohrávať v minulosti. Agent J sa zo súčasného sveta vydáva za mladšou verziou svojho parťáka K - ktorý je údajne už dlhšiu dobu po smrti - aby našiel odpovede na svoje nevyjasnené otázky.
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski