Sledovať film Načeradec král kibiců online

Prehrajte si film Načeradec král kibiců online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1332 filmov a 102 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Načeradec král kibiců
  Trailer k filmu Načeradec král kibiců   Sledovať Načeradec král kibiců online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Gustav Machatý
Hrajú:
Hugo Haas (Richard Načeradec, obchodník), Jožka Vanerová (Hedvika), Hana Vítová (Edith, advokátka, dcera), Jaroslav Vojta (Jaroslav Dundr), Roman Roda-Růžička (mladý advokát), Emanuel Hříbal (Kamil Tachecí, detectiv)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1931
Popis:
H. Haas nejraději tráví volný čas se svým přítelem J. Vojtou v oblíbené kavárně nad partií šachu. Kromě hráčské vášně mají ještě jedno společné, jejich děti.

Pan Načeradec je majitelem obchodu s konfekcí. Svůj volný čas tráví v kavárně, kde hrává šachy se svým konkurentem panem Dundrem. Načeradcova dcera Edith je začínající advokátkou stejně jako její přítel, syn pana Dundry. Při jedné hře se pan Načeradec dostane se svým konkurentem do potyčky, která vyvrcholí až u soudu. Oba pány u stání zastupují jejich děti, které celou situaci berou s nadhledem. Kdo však bude nakonec uznán vinným?
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski