Film
Náhodné stretnutie

Film Náhodné stretnutie
  Trailer  k filmu Náhodné stretnutie
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Náhodné stretnutie

V skutočnosti by sa pravdepodobne nikdy nestretli. Keď však havarovalo lietadlo, v ktorom sedeli dvaja tajní milenci cestou na spoločný tajný výlet na Floridu, ich nič netušiaci životní partneri na seba narazia pri vybavovaní smutných formalít. Obaja zistia, že ani jeden z mŕtvych partnerov nemal na tejto trase čo robiť...

Originálny názov:

Random Hearts

Réžia: Sydney Pollack
Hrajú: Harrison Ford (Dutch Van Den Broeck), Kristin Scott Thomasová (Kay Chandlerová), Charles S. Dutton (Alcee), Bonnie Huntová (Wendy Juddová), Dennis Haysbert (detektiv George Beaufort), Sydney Pollack (Carl Broman)
Krajina: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocenie: 53 %
Vysielané na: Doma

Recenzie filmu Náhodné stretnutie:

Na tenhle film jsem se dívala hlavně kvůli Kristin Scott Thomasové. Ale ani Harrison Ford, kterého obvykle moc nemusím, se mi tady jako herec celkem líbil. Film má zajímavý námět. Letecká katastrofa svede dohromady dva lidi, kteří toho mají společného více, než tušili a víc než by chtěli. Ač to místy bylo tak trošku natahované, tak můj celkový dojem z Náhodného setkání je dobrý. Je to dobře udělaný film s dobrými hereckými výkonu. Ráda se na něj zase někdy podívám.
50% lilo2
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina