Sledovať film Kopačky online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Kopačky
  Trailer k filmu Kopačky   Sledovať 1360 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický
Réžia:
Nicholas Stoller
Hrajú:
Jason Segel (Peter Bretter), Kristen Bellová (Sarah Marshallová), Mila Kunisová (Rachel Jansenová), Russell Brand (Aldous Snow), Bill Hader (Brian Bretter), Liz Cackowski (Liz Bretter)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Neskutočne katastrofická romantická komédia.

Hoci je to smutná záležitosť, vznikla o nej svieža a originálna komédia prešpikovaná brilantnými dialógmi, ktorá rovnako ako dva Apatowove filmy ašpiruje na prekvapenie roka. Peter Bretter je sympatický tridsiatnik, ktorý sa živí písaním hudby k televíznym seriálom a chodí s hviezdičkou jedného z nich - blonďavou divou Sarah Marshall. Bohužiaľ tá mu dala kopačky, len čo sa skončili úvodné titulky k filmu. Petrovi, ktorý ju šialene miloval, sa v tej chvíli zrútil svet. Od kamaráta dostane recept na zlomené srdce - totálnu zmenu prostredia. Peter si vyberie Havajské ostrovy, ktoré by boli na liečbu žiaľu ideálne, keby si ho pre nezáväzné randenie pod palmami nevybrala aj jeho bývalá s novým milencom.
Hodnocenie:
71 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko