Film
Napad na 13-u dilnycju

Film Napad na 13-u dilnycju
  Trailer  k filmu Napad na 13-u dilnycju
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Napad na 13-u dilnycju

... musia sa spojiť, aby prežili...
Sidney Bristow je mladá tajná agentka s atletickou postavou, ktorá pracuje pre SD-6. Po pár rokoch, keď sa Sydney so svojim povolaním prizná svojmu priateľovi, hlava SD-6 Arvin Sloan ho dá zabiť. Sydney pochopí, že SD-6 nie je vládnou organizáciou, ako si myslela, ale tajnou spojkou širšej siete, ktorá pracuje proti USA. Túžba po pomste ju dovedie do CIA, ktorým ponúkne svoje služby. Bude dvojitu agentkou, zdanlivo pracuje v záujme SD-6, ale v skutočnosti je špiónkou. Jej spojkou v CIA je sympatický agent Michael Vaughn, ktorému Sydney nie je ľahostajná ani ako človek ani ako žena. V SD-6 pracuje aj Sydneyn otec Jack Bristow, ktorý je takisto dvojitým agnetom CIA. Sydney v snahe pomaly a postupne zničiť SD-6, získava dôveru svojho šéfa a kolegov, podstupuje smrteľné nebezpečenstvo a v rôznych častiach sveta spĺňa úlohy, na ktoré by si netrúfol ani muž.

Originálny názov:

Assault on Precinct 13 / Assaut sur le central 13

Hrajú: Ethan Hawke (Sgt. Jake Roenick), Laurence Fishburne (Marion Bishop), Gabriel Byrne (Marcus Duvall), Maria Bellová (Alex Sabianová), Drea de Matteová (Iris Ferryová), John Leguizamo (Beck)
Krajina: USA, Francúzsko
Rok výroby: 2005
Hodnocenie: 63 %
Vysielané na: ICTV2
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina