Sledovať film V Brugách online

Prehrajte si film V Brugách online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1375 filmov a 106 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film V Brugách
  Trailer k filmu V Brugách   Sledovať V Brugách online
Žáner:
Drama, Komedie, Krimi, Thriller
Réžia:
Martin McDonagh
Hrajú:
Elizabeth Berringtonová (Natalie), Rudy Blomme (prodavač lístků), Olivier Bonjour (režisér), Mark Donovan (muž s nadváhou), Ann Elsleyová (žena s nadváhou), Colin Farrell (Ray)
Krajina:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Vidět Bruggy a zemřít!

Po fuške v Londýne drsný šéf Harry poverí nájomných zabijakov Raya a Kena, aby sa ukryli v Belgicku. Zatiaľ čo Ken si užíva pamiatky a pokojné prostredie malebného belgického mesta Bruggy, uvravený a akčný Ray sa nudí a zatúži po dobrodružstve. Dovolenka sa však skomplikuje, keď Ray zistí, že šéf Harry ho prikázal zabiť a túto prácičku má vykonať Ken. Lenže Harry vôbec nerátal s tým, že Ray s Kenom sa na výlete tak veľmi spriatelia. A tak bossa čaká ťažká úloha - všetko si bude musieť zariadiť sám!
Hodnocenie:
79 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 106 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko