Sledovať film Návrh online

Prehrajte si film Návrh online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1322 filmov a 108 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Návrh
  Trailer k filmu Návrh   Sledovať Návrh online
Žáner:
Komedie, Romantický
Réžia:
Sigi Rothemund, Anne Fletcherová
Hrajú:
Walter Sittler (Max Kerner), Sandra Bullocková (Margaret Tateová), Ryan Reynolds (Andrew Paxton), Mary Steenburgenová (Grace Paxtonová), Craig T. Nelson (Joe Paxton), Dieter Landuris (René)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
A přichází úplatek...

Sandra Bullock a Ryan Reynolds v neobvyklej romantickej komédii. Energická a autoritatívna editorka Margaret sa od svojich šéfov nečakane dozvie, že čelí deportácii do rodnej Kanady. Zareaguje bleskovo a oznámi, že je zasnúbená s nič netušiacim podriadeným Andrewom, ktorého terorizuje roky. Andrew súhlasí s účasťou na kamufláži, má však niekoľko podmienok. Nesúrodý pár zamieri na Aljašku navštíviť jeho svojráznu rodinu. Obvykle sebavedomá a duchaprítomná Margaret sa náhle ocitá v jednej nemožnej situácii za druhou. S improvizovanou svadbou na krku a imigračnými úradníkmi za pätami sa Margaret a Andrew rozhodnú držať sa plánu aj napriek hroziacim nechceným následkom
Hodnocenie:
68 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko