Film Návrh

Sledovať film
Návrh
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Sandra Bullock a Ryan Reynolds v neobvyklej romantickej komédii. Energická a autoritatívna editorka Margaret sa od svojich šéfov nečakane dozvie, že čelí deportácii do rodnej Kanady. Zareaguje bleskovo a oznámi, že je zasnúbená s nič netušiacim podriadeným Andrewom, ktorého terorizuje roky. Andrew súhlasí s účasťou na kamufláži, má však niekoľko podmienok. Nesúrodý pár zamieri na Aljašku navštíviť jeho svojráznu rodinu. Obvykle sebavedomá a duchaprítomná Margaret sa náhle ocitá v jednej nemožnej situácii za druhou. S improvizovanou svadbou na krku a imigračnými úradníkmi za pätami sa Margaret a Andrew rozhodnú držať sa plánu aj napriek hroziacim nechceným následkom

Žáner: Komédia, Romantický
Réžia: Sigi Rothemund, Anne Fletcherová
Hrajú: Walter Sittler (Max Kerner), Sandra Bullocková (Margaret Tateová), Ryan Reynolds (Andrew Paxton), Mary Steenburgenová (Grace Paxtonová), Craig T. Nelson (Joe Paxton), Dieter Landuris (René)
Scénár: Daniel Maximilian, Thomas Pauli, Pete Chiarelli
Krajina: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 68 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko