Film Nejsi můj typ

Sledovať film
Nejsi můj typ
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 120 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Romantická komedie s dramatickým přesahem vyprávějící o nepravděpodobném setkání mladého učitele filozofie a kadeřnice z maloměsta. Clément je poslán učit do malého města na severu, kde se záhy po příjezdu zamiluje do mladé, ale lehce hloupoučké kadeřnice Jennifer. Zápletka jak z tuctové červené knihovny si ovšem šikovně pohrává s žánrovými stereotypy a testuje, jestli i v dnešní době platí staré pořekadlo o tom, že protiklady se přitahují.

Žáner: Komédia, Romantický
Réžia: Lucas Belvaux
Hrajú: Emilie Dequenneová (Jennifer), Loic Corbery (Clément Le Guern), Sandra Nkakeová (Cathy), Charlotte Talpaert (Nolwenn), Anne Coesensová (Héléne Pasquier-Legrand), Daniela Biscontiová (Madame Bortolin)
Scénár: Lucas Belvaux
Krajina: Francúzsko
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 65 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko