Sledovať film Nejsi můj typ online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Nejsi můj typ
  Sledovať 1398 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Romantický
Réžia:
Lucas Belvaux
Hrajú:
Emilie Dequenneová (Jennifer), Loic Corbery (Clément Le Guern), Sandra Nkakeová (Cathy), Charlotte Talpaert (Nolwenn), Anne Coesensová (Héléne Pasquier-Legrand), Daniela Biscontiová (Madame Bortolin)
Krajina:
Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
Romantická komedie s dramatickým přesahem vyprávějící o nepravděpodobném setkání mladého učitele filozofie a kadeřnice z maloměsta. Clément je poslán učit do malého města na severu, kde se záhy po příjezdu zamiluje do mladé, ale lehce hloupoučké kadeřnice Jennifer. Zápletka jak z tuctové červené knihovny si ovšem šikovně pohrává s žánrovými stereotypy a testuje, jestli i v dnešní době platí staré pořekadlo o tom, že protiklady se přitahují.
Hodnocenie:
65 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski