Sledovať film
Nepovedenej kšeft
online

Film Nepovedenej kšeft
  Trailer  k filmu Nepovedenej kšeft
Prehrajte si film Nepovedenej kšeft HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 280 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Nepovedenej kšeft

Dan Trunkman, tvrdo pracujúci americký podnikateľ, sa spolu s dvoma spolupracovníkmi, Timom a Mikeom, vydá do Európy uzavrieť najdôležitejší obchod svojho života. To, čo sa začína ako bežná služobná cesta, sa postupne zvrháva a napokon totálne vymkne spod kontroly. Pôvodne sa totiž trojica mužov v žiadnom prípade nechystala navštíviť Oktoberfest, ani zjazd fetišistov, a už vôbec nie globálny ekonomický samit. Ako to dopadne, keď biznismeni absolvujú všetky tri akcie za sebou?

Originálny názov:

Unfinished Business

Žáner: Komédia
Réžia: Ken Scott
Hrajú: Vince Vaughn (Dan Trunkman), Tom Wilkinson (Timothy McWinters), Dave Franco (Mike Pancake), Sienna Millerová (Chuck Portnoy), June Diane Raphael (Susan Trunkman), Britton Sear (Paul Trunkman)
Scénár: Steve Conrad
Krajina: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocenie: 54 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii AXN 18.2.2024 20:00

Recenzie filmu Nepovedenej kšeft:

Jako kdyby to byl supr chlapskej tvrdel film ale pak to spadlo a nějak se mi nepodařilo vrátit se na vlnu abych film hodnotil jako skvělý na nudný večer proč ne.
50% Predeko
Dal jsem na doporučení člověka, který to má s filmy jinak než já. A věděl jsem to, já debil! :) Začátek na odpad!- nula čehokoliv, humoru nevyjímaje. Co humoru?! Alespoň náznak kdyby byl... Dal jsem tomu ale šanci. A zvedlo se to. Pár dobrých šleh, dokonce i myšlenka, nebyl to až takovej propadák.
60% michal.budik
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina