AXN AXN AXN AXN
Stanica AXN ponúka programový obsah, vdaka ktorému sa nebudete nikdy nudiť. Sledujte s Lepšia.TV MAX na AXN filmy a najlepšie americké seriály plné dobrodružstvá, akcie a napätia.

Program AXN ponúka televíznu zábavu pre každého! Užite si stanicu AXN online živo na všetkých obrazovkách kdekoľvek a kedykoľvek. Služba Lepšia.TV (IPTV) je k dispozícii cez internet nielen pre Vašu televíziu, ale aj pre Váš počítač, tablet aj mobil.

Zvukové stopy: čeština, angličtina, maďarčina
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 135 televíznych staníc vrátane 113 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 301 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina