Film
Neskrotná Angelika

Film Neskrotná Angelika
  Trailer  k filmu Neskrotná Angelika
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Tentoraz sa Angelika vydá na more medzi pirátov. Po tom, ako jej sklamaný kráľ, ktorého milostné návrhy odmietla, prezradí, že Joffrey de Peyrac nebol upálený, ale unikol, rozhodne sa ho Angelika nájsť za každú cenu. Ujde z Paríža, opustí svojich synov a najprv sa vydá na ostrov des Langoustiers, kde by sa podľa stôp mohol Peyrac ukrývať, a potom cestuje na palube kráľovskej lode na Sardínii. Prežije útok pirátov, zúrivosť dobrodruha Escrainvilla, i trh s otrokmi, na ktorom má byť predaná. Statočne odoláva vášnivým ponukám okúzlených mužov i pokusom o znásilnenie, stále verná svojmu mužovi. Ich stretnutie však končí celkom inak, ako je to v romantických príbehoch zvykom. Peyracov úkryt je prezradený Escrainvillovými mužmi a je Angelika unesená...

Originálny názov:

Indomptable Angélique / L' Indomabile Angelica / Untamable Angelique

Réžia: Bernard Borderie
Hrajú: Michèle Mercierová (Angélique de Peyrac), Robert Hossein (Jeoffrey de Peyrac), Roger Pigaut (Le Marquis d'Escrainville), Christian Rode (Le Duc de Vivonne), Ettore Manni (Jason), Bruno Dietrich (Coriano)
Rok výroby: 1967
Hodnocenie: 65 %
Vysielané na: Doma
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina