Film
Angelika a kráľ

Film Angelika a kráľ
  Trailer k filmu Angelika a kráľ Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 138 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Vďaka svadbe s krásnym markízom du Plessies de Belliere sa Angelika stala markízou a dvornou dámou jeho veličenstva vo Versailles. Kráľ Ľudovít XIV. ju po tom, čo Philippe padol vo vojne, zavolá späť na dvor a poverí diplomatickou úlohou. Angelika sa tak dostáva do mnohých nebezpečenstiev, stáva sa súčasťou travičskej aféry, no napriek tomu vo Versailles spoznáva mnohé osobnosti tunajšej kultúry.

Originálny názov:

Angélique et le roi / Angelique and the King

Réžia: Bernard Borderie
Hrajú: Michèle Mercierová (Angélique de Plessis-Belliere), Robert Hossein (Jeoffrey de Peyrac), Jean Rochefort (Desgrez), Jacques Toja (Louis XIV), Sami Frey (Bachtiary Bey), Estella Blainová (De Montespan)
Rok výroby: 1966
Hodnocenie: 66 %
Vysielané na: Doma
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська