Sledovať film
Nevybavené účty
online

Film Nevybavené účty
  Trailer k filmu Nevybavené účty Trailer
Prehrajte si film Nevybavené účty HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 059 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Vyčerpaný bodyguard je najatý, aby chránil muža, ktorého nenávidí najviac na svete, lebo mu zničil kariéru a život...
Odkedy vstúpil do života ochrankára Johna Ridleyho muž menom Lee Maxwell prevrátil mu ho naruby - vlastne mu ho celkom zničil... Johnovi sa v snoch vracajú nepríjemné obrazy z minulosti, kedy ho počas služby tento zločinec zranil a jeho klientku, vysokopostavenú političku, zastrelil. Odvtedy sa mu lepí smola na päty. Jedného dňa dostane od svojho šéfa finančne výhodnú zákazku, ktorá sa len tak neodmieta. Prijme ju a vydá sa za osobou, ktorá je v núdzi a potrebuje jeho služby. Je však šokovaný, keď v mužovi spozná atentátnika Maxwella. Neovládne sa a priamo v kancelárii na neho fyzicky zaútočí.

Žáner: Akčný
Réžia: Gerry Lively
Hrajú: Til Schweiger (John Ridley), Chazz Palminteri (Lee Maxwell), Lluís Homar (Mark Graver), Gustavo Salmerón (Rogelio Garcia), Cristina Brondová (Catherine Maxwell), Khan Bonfils (Ozu)
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 41 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii JOJ Plus 21.11.2022 23:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська