Sledovať film Neznámá dívka online

Prehrajte si film Neznámá dívka online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1229 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Neznámá dívka
  Sledovať Neznámá dívka online
Žáner:
Drama, Krimi, Mysteriózní
Réžia:
Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
Hrajú:
Adele Haenelová (Jenny), Jérémie Rénier, Olivier Gourmet, Fabrizio Rongione, Thomas Doret, Christelle Cornilová
Krajina:
Belgie
Rok výroby:
2016
Popis:
Sociálna detektívka bratov Dardennovcov.

Jenny je lekárkou, ktorá má malú ambulanciu po svojom starom a chorom mentorovi. Ambiciózna mladá žena sa chystá na veľký kariérny skok - prestup do významnej nemocnice a prestížne oddelenie. Jedného večera v jej ordinácii niekto zazvoní, no Jenny nereaguje. Je po ordinačných hodinách a má dosť práce s neistým Julienom, ktorý je u nej na praxi. Ráno sa dozvie, že neznáme dievča, ktoré nepustila dnu, našli neďaleko mŕtve, pravdepodobne bola zavraždená. Hnaná výčitkami svedomia sa Jenny pokúša vypátrať jej identitu, ale taktiež túži odhaliť páchateľa brutálneho činu. Majstri kinetickej sociálnej drámy bratia Dardennovci sa po sociálnom thrilleri Dva dni, jedna noc úspešne vydávajú do teritória civilnej detektívky, bez toho, že by opúšťali programové východiská svojej poetiky - realistické zachytenie spoločenského prostredia, marginálnych postáv a skúmania rôznych aspektov humanizmu.
Hodnocenie:
65 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski