Sledovať film
Stratené dievča
online

Film Stratené dievča
  Trailer  k filmu Stratené dievča
Prehrajte si film Stratené dievča HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 289 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Stratené dievča

Nikdy nevieš čo máš, kým...
Amy sa stratila v deň piateho výročia svadby s Nickom. Všetko naznačuje, že nezmizla dobrovoľne. Zúfalý manžel organizuje rozsiahle pátracie akcie a snaží sa robiť všetko možné pre to, aby sa jeho žena našla. Pokiaľ je to možné živá. Paralelne s tým prebieha policajné vyšetrovanie, v ktorom okrem Amy hľadajú ďalšieho človeka, ktorý má jej zmiznutie na svedomí. Ale všetky stopy, nájdené dôkazy a svedectvá Amyných blízkych ukazujú práve na Nicka. Kto to vlastne je? Trpiaca obeť zločinu alebo cynická obluda, ktorá vodí políciu za nos, aby zo seba striasla podozrenie? Kto má pravdu? Ako ju rozpoznať? A čo sa vlastne stalo s Amy? Znepokojivých otázok pribúda a odpovede stále chýbajú. Trpí tým predovšetkým Nick, ktorý sa z miláčika médií premenil na verejného nepriateľa číslo jedna. Dobre vie, že keď sa Amy alebo jej únosca nenájdu, ponesie si toto znamenie až do konca života, ktorý možno strávi za mrežami. Pokiaľ nemá Amy skutočne na svedomí.

Originálny názov:

Gone Girl

Réžia: David Fincher
Hrajú: Ben Affleck (Nick Dunne), Rosamund Pikeová (Amy Dunne), Neil Patrick Harris (Desi Collings), Tyler Perry (Tanner Bolt), Carrie Coon (Margo Dunne), Kim Dickensová (detektiv Rhonda Boney)
Scénár: Gillian Flynn
Krajina: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 81 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii Cinemax 15.2.2024 23:20

Recenzie filmu Stratené dievča:

Ze začátku to vypadalo na detektivku o únosu manželky milujícímu manželovi. Postupem času se děj, ale trochu přiostřoval a vy jste v roli diváka spatřovali nejedno překvapení. Bavilo mě hlavně hádání jestli je Nick opravdu vinný z vraždy a samozřejmě postava úžasné a okouzlující Amy. Herečka zahrála roli mrchy opravdu bravurně. Film vřele doporučuji, konec je takový neurčitý, ale jinak celkový dojem ze snímku je velice silný.
80% Zuzzuli
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina