Sledovať film
Nic ve zlým
online

Film Nic ve zlým
  Trailer  k filmu Nic ve zlým
Prehrajte si film Nic ve zlým HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 281 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Nic ve zlým

Dvaatřicetiletá Maddie odpoví na inzerát rodičů, kteří hledají fiktivní přítelkyni pro svého plachého syna, aby získal sebevědomí.

Originálny názov:

No Hard Feelings

Žáner: Komédia, Romantický
Réžia: Gene Stupnitsky
Hrajú: Jennifer Lawrenceová (Maddie Barker), Andrew Barth Feldman (Percy Becker), Laura Benantiová (Allison Becker), Matthew Broderick (Laird Becker), Natalie Morales (Sara), Scott MacArthur (Jim)
Krajina: USA
Rok výroby: 2023
Hodnocenie: 64 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO3 8.4.2024 17:25
Stanica dostupná v balíčku: HBO (7 dní spätne)

Recenzie filmu Nic ve zlým:

Já prostě nemám ráda tyhle tipy komedií, která hraje převážně na trapnost scén. Nerada se při sledování filmu cítím trapně a tohle je zrovna ta komedie, která to v divákovi dokáže vyvolat. Jennifer navíc jako komediální herečku moc nemusím, nevěřím jí to. Mám ji raději v dramatických rolích, kde mi sedí daleko víc. Ani mě to vlastně moc nebavilo nebo nerozesmálo. Vyloženě se nejedná o nic moc originálního.
Streeper
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina