Film
Nikto

Film Nikto
  Trailer  k filmu Nikto
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Nikto

Někdy je nenápadný člověk, kterého přehlížíte, nejnebezpečnější ze všech. Hutch Mansell je tvrdě pracující manžel a otec z předměstí, kterého vlastní rodina podceňuje. Náhodné setkání s ruskou mafií ho zavede na brutální cestu plnou temných tajemství.

Originálny názov:

Nobody

Réžia: Ilya Naishuller
Hrajú: Bob Odenkirk (Hutch Mansell), Aleksei Serebryakov, Connie Nielsenová (Becca Mansell), Christopher Lloyd (Hutch's otec), Michael Ironside (Eddie Williams), Colin Salmon (Banion)
Scénár: Derek Kolstad
Krajina: USA
Rok výroby: 2021
Hodnocenie: 74 %
Vysielané na: HBO2
Stanica dostupná v balíčku: HBO (7 dní spätne)

Recenzie filmu Nikto:

Násilie v tomto filme je podané naozaj vulgárnym spôsobom až tak, že dostať, alebo dať nakladačku vypadá ako poézia. Scenár je strohý, ale trefný, v úvode príjemne satirický. Finále sa nakoniec odtrhlo z reťaze a keby sa nepridali prvky paródie na Sám doma, celkový dojem by bol oveľa lepší.
20% mata77
Koment od Tom Hardy dokonale trefnej. ? Bavilo mě, jak to odsejpalo.
20% michal.budik
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina