Sledovať film Nocturama online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Nocturama
  Trailer k filmu Nocturama   Sledovať 1203 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Thriller
Réžia:
Bertrand Bonello
Hrajú:
Finnegan Oldfield (David), Vincent Rottiers (Greg), Hamza Mezziani (Yacine), Manal Issa (Sabrina), Martin Petit-Guyot (Andre), Jamil McCraven (Mika)
Krajina:
Francie, Německo, Belgie
Rok výroby:
2016
Popis:
Teror bez příčiny?

Ráno v Paríži. Zopár mladých ľudí, každý má svoj príbeh. Každý z nich začne na inom mieste a v labyrinte metra a ulíc mesta vytvoria akýsi zvláštny spoločný balet. Zdá sa, že majú plán, ich gestá sú presné, takmer nebezpečné. Všetci skončia na tom istom mieste - v nákupných centrách po záverečných hodinách. Noc sa iba začína...
Hodnocenie:
64 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski