Sledovať film O rodičích a dětech online

Prehrajte si film O rodičích a dětech online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1336 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film O rodičích a dětech
  Trailer k filmu O rodičích a dětech   Sledovať O rodičích a dětech online
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Vladimír Michálek
Hrajú:
Josef Somr (otec), David Novotný (syn), Mariana Kroftova (Lillina přítelkyně Marta), Luboš Kostelný (vnuk), Zuzana Stivínová (matka), Jiří Lábus (Pepča)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Milovat je lidské - chybovat je dědičné. Komedie o otcích, synech a ženách jejich života.

Film Vladimíra Michálka sa snaží nadviazať na tradičné české filmové komédie prostredníctvom vtipných dialógov, dobrých hereckých výkonov a nadčasového humoru. Syn po štyridsiatke sa pravidelne raz za mesiac ide prejsť po Prahe so svojim Otcom, zdanlivo celkom odlišným mužom, s ktorým ho však napriek všetkým rozdielom spája štyridsať rokov spoločného života. V rozhovoroch sa pred nami odkrývajú temné miesta medziľudských vzťahov, staré radosti a krivdy, i celé dejiny 20. storočia. Na scéne sa však celkom neočakávane objavuje Vnuk, o ktorého existencii Syn doteraz ani len netušil. A tak sa niektoré chyby môžu opakovať znovu a znovu.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski