Sledovať film O rodičích a dětech online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film O rodičích a dětech
  Trailer k filmu O rodičích a dětech   Sledovať 1348 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie
Réžia:
Vladimír Michálek
Hrajú:
Josef Somr (otec), David Novotný (syn), Mariana Kroftova (Lillina přítelkyně Marta), Luboš Kostelný (vnuk), Zuzana Stivínová (matka), Jiří Lábus (Pepča)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2008
Popis:
Milovat je lidské - chybovat je dědičné. Komedie o otcích, synech a ženách jejich života.

Film Vladimíra Michálka sa snaží nadviazať na tradičné české filmové komédie prostredníctvom vtipných dialógov, dobrých hereckých výkonov a nadčasového humoru. Syn po štyridsiatke sa pravidelne raz za mesiac ide prejsť po Prahe so svojim Otcom, zdanlivo celkom odlišným mužom, s ktorým ho však napriek všetkým rozdielom spája štyridsať rokov spoločného života. V rozhovoroch sa pred nami odkrývajú temné miesta medziľudských vzťahov, staré radosti a krivdy, i celé dejiny 20. storočia. Na scéne sa však celkom neočakávane objavuje Vnuk, o ktorého existencii Syn doteraz ani len netušil. A tak sa niektoré chyby môžu opakovať znovu a znovu.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko