Film
Brloh

Film Brloh
  Trailer  k filmu Brloh
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 135 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme: Brloh

Keď si uvedomia, že si nebudú môcť dovoliť zaplatiť vzdelanie na prestížnej univerzite, kam sa ich dcéra chystá nastúpiť, spoja manželia svoje sily s výstredným susedom a rozhodnú sa otvoriť v jeho dome na predmestí nelegálne kasíno.

Originálny názov:

The House

Žáner: Komédia
Réžia: Andrew J. Cohen
Hrajú: Will Ferrell (Scott Johansen), Amy Poehlerová (Kate Johansen), Allison Tolman, Jason Mantzoukas (Frank), Andrea Savage (Laura), Sam Richardson
Krajina: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocenie: 56 %
Vysielané na: Markíza

Recenzie filmu Brloh:

Hráčské doupě je lepší než jsem čekal. Má to dobrý nápad, ale vtipem to tak úplně nesrší, na druhou stranu nestíhá člověka nudit. Mírně nadprůměrná komedie, ale větší hodnocení si asi nezaslouží. ( 26.9.17/MAC )
60% JudgeDAVEJudge
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina