Film
Fraktúra

Film Fraktúra
  Trailer k filmu Fraktúra Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 139 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Keď je pedantský stavebný inžinier uznaný ako nevinný z pokusu o vraždu svojej manželky, mladý okresný prokurátor sa rozhodne vziať boj za spravodlivosť do vlastných rúk. Fraktúra je dramatický thriller plný zvratov a podvodov odohrávajúcich sa prevažne v súdnej sieni, kde sa títo dvaja snažia prelstiť jeden druhého. Vo vedľajších úlohách tohto napínavého thrilleru uvidíte na Oscara nominovaného Davda Strathairna a Rosamundu Pike. Rozdiel medzi nevinou a vinou je v tých najmenších detailoch. Ak sa pozrieš pozorne, každý prípad má svoje slabé miesto.

Žáner: Thriller, Dráma, Krimi
Réžia: Gregory Hoblit
Hrajú: Anthony Hopkins (Ted Crawford), Ryan Gosling (Willy Beachum), David Strathairn (zástupce okrsku Joe Lobruto), Rosamund Pikeová (Nikki Gardnerová), Embeth Davidtzová (Jennifer Crawfordová), Billy Burke (Rob Nunally)
Scénár: Glenn Gers, Daniel Pyne
Krajina: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocenie: 77 %
Vysielané na: TV DAJTO
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська