Film Operace Podzim

Sledovať film
Operace Podzim
online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 119 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Špinavá hra vysokej politiky a brutálna vražda kandidáta na portugalského prezidenta.
Film je rekonštrukciou politického sprisahania, ktoré viedlo až k vražde portugalského politika, veliteľa vzdušných síl a vtedy prezidentského kandidáta Humbertoa Delgadoa fašistickou tajnou políciou PIDE vo februári 1965 v španielskom meste Villanueva del Fresno na hranici s Portugalskom. Bruno de Almeida sa tak ako prvý filmový režisér dotýka tejto háklivej a tabuizovanej témy a inšpiruje sa skutočnými udalosťami okolo sprisahania, ktoré nedávno odhalil vnuk a životopisec zavraždeného portugalského generála Frederico Rosa Delgado.

Žáner: Thriller
Réžia: Bruno de Almeida
Hrajú: John Ventimiglia (General Humberto Delgado), Diogo Dória (Mário de Carvalho), Nuno Lopes (Ernesto Lopes Ramos), Carlos Santos (Rosa Casaco), Marcello Urgeghe (Agostinho Tienza), Pedro Efe (Casimiro Monteiro)
Scénár: Bruno de Almeida, Frederico Delgado Rosa, John Frey
Krajina: Portugalsko
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 60 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko