Sledovať film
Odpojiť
online

Film Odpojiť
  Trailer k filmu Odpojiť Trailer
Prehrajte si film Odpojiť online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 076 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Navzájom prepletené príbehy obyčajných ľudí, ktorí zúfalo túžia po ľudskom kontakte v súčasnom svete moderných techológií. Zlyhania v komunikácii však ničia ich vzťahy. Byť online v dobe internetu prináša riziko straty identity, krádeže, nehody, poníženia a smútku. Stávajú sa väzňami virtuálneho priestoru a obeťami rizík, ktoré prináša. Tvrdo pracujúci právnik, ktorý neustále visí na telefóne, si nedokáže nájsť čas na komunikáciu s vlastnou rodinou. Odcudzený pár používa internet ako prostriedok na únik z reality ich dávno mŕtveho manželstva. Ovdovelý bývalý policajt sa usilovne snaží vychovať neposlušného syna, ktorý kyberšikanuje svojho spolužiaka. Ambiciózna novinárka vidí svoju životnú príležitosť v príbehu o mladom dospievajúcom chlapcovi, ktorý vystupuje na internetových stránkach pre dospelých. Sú to ľudia okolo nás, priatelia či neznámi, rodina, susedia či kolegovia, ktorí len zúfalo túžia po ľudskom kontakte.

Žáner: Thriller, Dráma
Réžia: Henry Alex Rubin
Hrajú: Jason Bateman, Hope Davisová, Frank Grillo (Mike), Michael Nyqvist (Stephen Schumacher), Paula Pattonová (Cindy), Andrea Riseboroughová (sirotek Nina)
Scénár: Andrew Stern
Krajina: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocenie: 76 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська