Sledovať film
Osmy
online

Film Osmy
  Trailer k filmu Osmy Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 129 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Na úředníka podniku bytového hospodářství se valí jedna pohroma za druhou. Vyplavený byt, trhání osmiček - zubů modrosti a... podpis Charty 77. Píše se rok 1980 a Richard před pár měsíci v opilosti a spíše omylem podepsal Chartu 77 a od té doby se mu smůla doslova lepí na paty. Dnešek je vrcholem všeho! Odpoledne ho čeká trhání osmiček, což je něco, čeho se upřímně děsí. Než na to ale dojde, prožije celou řadu mnohem větších katastrof, proti kterým je trhání zubů učiněná legrace. Uzávěrka v práci, vdavekchtivá kolegyně, která nepochopila, že šlo jen o flirt, šéfovo ultimátum ohledně odvolání podpisu Charty... Prostě den blbec se vším všudy, kvůli kterému může buď přijít naprosto o vše, nebo díky kterému může konečně najít sám sebe!

Žáner: Komédia
Réžia: Jiří Strach
Hrajú: Ivan Trojan (Richard), Zuzana Stivínová (Lillina přítelkyně Marta), Gregor Bauer (Ota), Josef Dvorák (Zdeněk - bývalý problematický přítel Marty), Jiří Dvořák (Janek), Zuzana Kajnarová (sirotek Hanička)
Scénár: Marek Epstein
Rok výroby: 2014
Hodnocenie: 74 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 SM 25.1.2022 20:10
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko