Sledovať film Pamětnice online

Prehrajte si film Pamětnice online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1352 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Pamětnice
  Trailer k filmu Pamětnice   Sledovať Pamětnice online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Vlado Štancel
Hrajú:
Libuše Švormová (Bínová), Tomáš Magnusek (Čížek), Dalibor Gondík (ředitel školy), Radek Tomášek (ředitel muzea), Vladimír Brabec (profesor Verner), Jan Cimický (psycholog Pellar)
Krajina:
Česká republika
Rok výroby:
2009
Popis:
Poslední školní sraz začíná.

Poetická „pamětnická“ komedie vypráví o složitě chystaném sjezdu někdejších studentů po 60 letech od maturity. Dvojice organizátorů, jednou dojemná, jindy směšná ve svém počínání, objíždí své zestárlé, často i zdětinštělé kolegy. Problémem se však stane přesvědčování jedné z dávných spolužaček, tehdy vyloučené ze studií. Dodnes zahořklá žena je přesvědčena, že ji někdo ze spolužáků udal - a konfrontace se přenáší i na večírek, kde si jeho účastníci začínají vzájemně vyčítat své někdejší postoje a zásady
Hodnocenie:
67 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski