Sledovať film
Pamětnice
online

Film Pamětnice
  Trailer k filmu Pamětnice Trailer
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 117 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!

Informácie o filme

Poetická „pamětnická“ komedie vypráví o složitě chystaném sjezdu někdejších studentů po 60 letech od maturity. Dvojice organizátorů, jednou dojemná, jindy směšná ve svém počínání, objíždí své zestárlé, často i zdětinštělé kolegy. Problémem se však stane přesvědčování jedné z dávných spolužaček, tehdy vyloučené ze studií. Dodnes zahořklá žena je přesvědčena, že ji někdo ze spolužáků udal - a konfrontace se přenáší i na večírek, kde si jeho účastníci začínají vzájemně vyčítat své někdejší postoje a zásady

Žáner: Komédia
Réžia: Vlado Štancel
Hrajú: Libuše Švormová (Bínová), Tomáš Magnusek (Čížek), Dalibor Gondík (ředitel školy), Radek Tomášek (ředitel muzea), Vladimír Brabec (profesor Verner), Jan Cimický (psycholog Pellar)
Scénár: Tomáš Magnusek
Rok výroby: 2009
Hodnocenie: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Film 28.3.2022 14:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko