Sledovať film Pane, vy jste vdova! online

Prehrajte si film Pane, vy jste vdova! online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1348 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Pane, vy jste vdova!
  Trailer k filmu Pane, vy jste vdova!   Sledovať Pane, vy jste vdova! online
Žáner:
Komedie, Science Fiction
Réžia:
Václav Vorlíček
Hrajú:
Iva Janžurová (paní Evelyn Keletti / pan Hampl / paní Stubbová -), Olga Schoberová (Molly Adams - Actress), Eduard Cupák (Colonel Steiner / Astrologer Hampl - after brain e), Jiří Sovák (King Rosebud IV.), František Filipovský (King Oscar XV.), Čestmír Řanda (General Omar Otis, Prime Minister)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1971
Popis:
Hvězdy nelžou aneb česká filmová komedie o marných pokusech zabít krále, a astrologovi, který střídá těla častěji než ponožky.

Obľúbená česká komédia z pera legendárnych tvorcov Václava Vorlíčka a Miloša Macoureka sa odohráva v bližšie neurčenom novodobom kráľovstve. Kráľ sa rozhodne zrušiť armádu a vojenskí hodnostári snovajú spiknutie. Ich pokus o atentát im prekazí predpoveď geniálneho astrológa Stuarta, ktorý zachráni Kráľovi život. Krátko nato je zavraždený. Plukovník Steiner má geniálny plán na zavraždenie Kráľa: mozog masovej vrahyne inplantuje do umelého tela ženy - dvojníčky slávnej herečky, blízkej kráľovej priateľky Evelíny. V nemocnici však nastane zámena a do tela Evelíny inplantujú mozog nebohého Stuarta. Táto skutočnosť spôsobí radu šialených zápletok a nepredvídateľných udalostí...
Hodnocenie:
81 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski