Sledovať film
Světáci
online

Film Světáci
  Trailer k filmu Světáci Trailer
Prehrajte si film Světáci HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 076 filmov a 133 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

O tom, čo všetko sa môže stať, ak sa rozhodnú traja vidiecki fasádnici stráviť noc vo víre veľkomesta ako skutoční svetáci, rozpráva brilantná satirická komédia Zdeňka Podskalského.
Trojica vidieckych fasádnikov - Skopec, Prouza a Petrtýl - pracuje na montáži pri obnove pražskej zástavby. A keď už sa dostali do hlavného mesta, rozhodnú sa, že by nezaškodilo si to poradne užiť a vyhodiť si z kopýtka. Keďže si nechcú urobiť hanbu, podstúpia dokonca aj „lekcie“ spoločenského vystupovania a bontónu, pri čom takmer zdeptajú svojho prísneho školiteľa Dvorského. Skúsená a podnikavá obyvateľka jedného domu, ktorý práve opravujú, im však pripraví naozaj nečakané, silné a nezabudnuteľné „zážitky“...

Žáner: Komédia
Hrajú: Jiří Sovák (Tonda Skopec), Vlastimil Brodský (Gustav Prouza), Jan Libíček (Petrtýl), Jiřina Bohdalová (Božka), Iva Janžurová (Zuzanka), Jiřina Jirásková (Marcela)
Scénár: Vratislav Blažek
Krajina: Československo
Rok výroby: 1969
Hodnocenie: 85 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii CS Film 26.3.2023 20:00
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська