Sledovať film
Ľahko ju zbaliť
online

Film Ľahko ju zbaliť
  Trailer  k filmu Ľahko ju zbaliť
Prehrajte si film Ľahko ju zbaliť HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 284 filmov a 135 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme: Ľahko ju zbaliť

Olive sa stane obeťou školského ohovárania - rozpráva svojej najlepšie kamarátke o fiktívnom stretnutí s neexistujúcim vysokoškolským študentom. Klamstvo sa rozletí po chodbách a Olive sa stáva centrom pozornosti.

Originálny názov:

Easy A

Žáner: Komédia, Romantický
Réžia: Will Gluck
Hrajú: Emma Stoneová (Olive Penderghastová), Penn Badgley (Woodchuck Todd), Amanda Bynesová (Marianne), Dan Byrd (Brandon), Thomas Haden Church (pan Griffith), Patricia Clarksonová (Rosemary Penderghastová)
Scénár: Bert V. Royal
Krajina: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocenie: 70 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii HBO 16.2.2024 02:25

Recenzie filmu Ľahko ju zbaliť:

Pozrel som si to iba kvôli Emme Stone, tá je v súčasnosti jednou z mojich najobľúbenejších herečiek a Emma tu vyzerá naozaj dobre a aj dobre hrá. A aj keď sa mi táto komédia celkom páčila stačí to iba na lepší priemer... Hodnotenie: 6.8/10
70% sebo9629
Reziser Wyll Gluck /kamarad taky rad/ natocil celkom prijemny film s vybornou Emmou kamennou /Birdman/ v hlavnej roli. Emma Kamenna je vyborna herecka a sexica, dobre to zvlada, a vsimol som si aj mcDowella /Clockwork Orange/. Celkom slusny ale stale len priemerny film. 55 %
60% Martin7414
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina