Film
Pěsti ve tmě

Film Pěsti ve tmě
  Trailer  k filmu Pěsti ve tmě
Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 140 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!

Informácie o filme

Vše začíná roku 1936, kdy v Berlíně boxuje mistr ČSR Vilda Jakub s mistrem Německa a exmistrem Evropy Kurtem Schallerem. V okamžiku, kdy má Vilda vítězství na dosah však jeho trenér na příkaz manažera Krakowského musí hodit do ringu ručník a zápas tak vzdát. Po svém návratu navíc zklamaný Vilda zjistí, že jej opustila jeho dívka, zdravotní sestra Blanka Adamová, která věřila slibům svého bývalého milence, ženatého doktora Víchy, že se rozvede a ožení se s ní...

Žáner: Dráma, Šport
Réžia: Jaroslav Soukup
Hrajú: Marek Vašut (Vilda Jakub), Josef Vinklář (Krakowski), Ladislav Lakomý, Eliška Balzerová (Ema Gabrielová), Karel Heřmánek (Fous), František Kovár (Emissar)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1988
Hodnocenie: 76 %
Vysielané na: CS Film
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina