Sledovať film
Petrolejový princ
online

Film Petrolejový princ
  Trailer  k filmu Petrolejový princ
Prehrajte si film Petrolejový princ HD online. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na 10 dní bez záväzkov. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 079 filmov a 140 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 0.10 €!

Informácie o filme

Ďalšie pokračovanie úspešnej indiánskej série, v ktorej sa chrabrý náčelník Apačov pokúša spoločne so svojimi priateľmi brániť právo a poriadok na Divokom západe...
Vinnetou cestuje arizonskou pahorkatinou v sprievode ďalšieho bieleho brata, statočného Old Surehanda, ktorý je aj hlavnou postavou príbehu. Stretnú sa s lovcom, ktorý má viesť výpravu prisťahovalcov k Shelly-See. Lenže Old Surehand sa náhodou dozvie, že cudzinec, nazývaný Petrolejový princ tu plánuje spáchať šikovne premyslený zločin. Lovca chce dať zavraždiť a prostredníctvom svojho nastrčeného človeka zaviesť osadníkov do pasce. Vinnetou i Old Surehand sa ponáhľajú, aby jeho zámer prekazili. Petrolejový princ má však v zálohe vskutku diabolský plán, do ktorého sú vlákaní a zneužití aj Indiáni z kmeňa Navahov.

Originálny názov:

Der Ölprinz

Réžia: Harald Philipp
Hrajú: Stewart Granger (Old Surehand), Pierre Brice (Vinnetou), Walter Barnes (Bill Campbell), Harald Leipnitz (Petrolejový princ), Macha Mérilová (Lizzy), Antje Weissgerberová (Paní Ebersbachová)
Krajina: Nemecko, Jugoslávie
Rok výroby: 1965
Hodnocenie: 58 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii ČT1 27.8.2023 22:00
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina