Sledovať film Piknik online

Prehrajte si film Piknik online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1219 filmov a 104 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Piknik
  Trailer k filmu Piknik   Sledovať Piknik online
Žáner:
Válečný
Réžia:
Ladislav Smoček, Vladimír Sís
Hrajú:
Jiří Hálek (Rozden), Pavel Landovský (Burda), Miroslav Macháček (Smile), Milan Sandhaus (Grackmiller), Josef Somr (Tall)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
V roce 1945 musí průzkumný oddíl americké armády přenocovat uprostřed tropické džungle, kde na každém kroku číhá nebezpečí.

Stejnojmenná divadelní hra Ladislav Smočka ve své jevištní podobě věrohodně postihovala rozpoložení několika vojáků ztracených uprostřed tropické džungle, avšak zdoslovnělá filmová adaptace, která se však přidržuje divadelní stylizace, ztrácí hodně ze své působivosti. Nízkorozpočtový projekt místy připomíná hru na vojáky, když se hrdinové prodírají houštinami, nejprve natáčenými ve slovenských exteriérech. Stále vypjatější rozmluvy ztrácejí věrohodnost.
Hodnocenie:
70 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski