Sledovať film
Po bouři
online

Film Po bouři
  Trailer k filmu Po bouři Trailer
Prehrajte si film Po bouři HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1 112 filmov a 117 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Rjota je márnotratný syn, zlý otec a skrachovaný spisovateľ. Úspech má dávno za sebou, a tak si privyrába drobnými špinavými kšeftíkmi ako súkromý detektív. Je rozvedený a ku svojmu jedenásťročnému synovi Šingovi nachádza cestu len horko ťažko. Exmanželka Kjoko už začala nový život a na Rjotu sa pozerá skôr ako na vzdialenú spomienku. Odcudzenú trojicu jedného večera však dá dokopy blížiaci sa tajfún. Musia spolu prežiť noc v byte Rjotovej dobrosrdečnej matky Jošiko. Čo sa stane z ich vzťahu po búrke? Majster rodinných drobnokresieb Hirokazu Koreeda sa vracia s novým filmom, ktorý rozpráva o pretrhnutých väzbách, krehkej láske rodičov a detí a o tom, že najsilnejšie búrky sú niekedy tie, pri ktorých sa nepohne ani lístok.

Žáner: Dráma
Réžia: Hirokazu Koreeda
Hrajú: Hiroshi Abe (Shinoda Ryota), Yoko Makiová (Shiraishi Kyoko), Taiyô Yoshizawa (Shiraishi Shingo), Kirin Kikiová (Shinoda Yoshiko), Lily Franky, Isao Hashizume
Scénár: Hirokazu Koreeda
Krajina: Japonsko
Rok výroby: 2016
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 1.5.2022 19:55
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko