Sledovať film
Ja, Daniel Blake
online

Film Ja, Daniel Blake
  Trailer k filmu Ja, Daniel Blake Trailer
Prehrajte si film Ja, Daniel Blake HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1 109 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Sociálne apelatívny a v súčasnosti až nepríjemne aktuálny film rozpráva príbeh päťdesiatnika Daniela z Newcastlu, ktorý sa po tom, čo mal infarkt, ocitne vo vyčerpávajúcom kolotoči žiadostí o podporné dávky od štátu. Zatiaľ čo sa snaží prejsť nezmyselne nastaveným systémom a absurdnými byrokratickými procesmi, ktoré ho nútia zháňať prácu v rozpore s odporúčaním od lekára, stretáva slobodnú matku Katie a jej dve deti. Neúplná rodina má jedinú šancu, ako uniknúť jednoizbovému miestu v ubytovni pre bezdomovcov - prijať byt v neznámom meste 300 míľ ďaleko. Daniel a Katie každý po svojom snažia vysporiadať sa s príkoriami systému a pritom nestratiť zvyšky dôstojnosti.

Žáner: Dráma
Réžia: Ken Loach
Hrajú: Natalie Ann Jamieson (Employment Support Allowance Assessor), Colin Coombs (pošťák), Harriet Ghost (Appeal Receptionist), Dave Johns (Constable), Bryn Jones (policejní úředník), Viktoria Kay (žena of the House)
Scénár: Paul Laverty
Rok výroby: 2016
Hodnocenie: 60 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 16.5.2022 22:05
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko