Sledovať film Po stopách krve online

Prehrajte si film Po stopách krve online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1336 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Po stopách krve
  Trailer k filmu Po stopách krve   Sledovať Po stopách krve online
Žáner:
Životopisný, Krimi
Réžia:
Petr Schulhoff
Hrajú:
Rudolf II. Hrušínský (Kalaš), Hana Brejchová (Vlasta), Jana Vaňková (Fojtová), Libuše Holečková (soused), Milada Ježková (Šindlerová), Vladimír Ptáček (Vlach)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1970
Popis:
Český detektivní film o usilovném pátrání po úchylném pachateli sexuálně motivovaných vražd.

Potřetí se na obrazovce můžete setkat s postavou majora Kalaše, tvořícího polovinu oblíbené dvojice kriminalistů Kalaš - Varga v podání Rudolfa Hrušínského a Radoslava Brzobohatého (objevili se také ve filmech Strach a Vrah skrývá tvář). Tentokrát se v případu sexuálně úchylného vraha musí major Kalaš obejít bez svého spolupracovníka. Na příkaz svého nadřízeného odjíždí do Dubé v Severních Čechách, kde bylo objeveno tělo mrtvého cikánského chlapce. Pátrání se rozbíhá v několika rovinách, ani další mrtvý chlapec však kriminalisty nepřivede k pachateli.
Hodnocenie:
74 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski