Sledovať film
Na kolejích čeká vrah
online

Film Na kolejích čeká vrah
  Trailer k filmu Na kolejích čeká vrah Trailer
Prehrajte si film Na kolejích čeká vrah online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1237 filmov a 118 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Český kriminální film o velké vlakové loupeži a výbuchu na 201. kilometru. V rychlíku odjíždějícím z Prahy je přepravována velká zásilka bankovek. Velitelem ozbrojeného doprovodu je poručík Lenk, který také jako jediný přežije explozi poštovního vagónu, která má zamaskovat loupež bankovek. Případu se ujímá major Kalaš se svým mladým asistentem Karlíčkem. Několik kilometrů před místem katastrofy kriminalisté objeví mrtvolu mladé dívky Anny Halamové, která se stala náhodným svědkem loupeže a proto musela zemřít. Kriminalisté pomalu postupují vpřed a objasňují události na trati. Přestože se prvotní podezření proti raněnému Lenkovi ukazuje mylné, cesta k pravým pachatelům a muži, který stál v pozadí celé loupeže, je ještě dlouhá.

Žáner: Thriller, Krimi
Réžia: Josef Mach
Hrajú: Josef Langmiler (MUDr. Urban), Jaroslav Moučka (Loubal), Oldřich Velen (Trojan), František Němec (Sláma), Oleg Reif (Tondl), Jaroslav Mareš (Vojtír)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1970
Hodnocenie: 74 %
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko