Sledovať film Počestné paní pardubické online

Prehrajte si film Počestné paní pardubické online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1336 filmov a 103 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Počestné paní pardubické
  Trailer k filmu Počestné paní pardubické   Sledovať Počestné paní pardubické online
Žáner:
Historický, Komedie
Réžia:
Martin Frič
Hrajú:
František Smolík (Jirí, hangman), Jiřina Štěpničková (Rozina, Jirí's wife), Eman Fiala (Adam, groom of hangman), Ferenc Futurista (Groom of hangman), Terezie Brzková (komtesa), Marta Fričová (Aninka Drazická, Foster-child)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1944
Popis:
Soukromá válka se závistí a lidskou zlobou.

Hašteření závistivých paniček, zločinné úmysly podvodníků a láska dvou mladých lidí jsou v ohnisku dění, v jehož středu se odvíjí osud městského kata Jiřího, jenž touží vymanit se ze svého údělu a stát se řádným měšťanem. Není vyslyšen, ale podaří se mu odhalit nepravosti i jejich viníky, opětovně spojí dohromady těžce zkoušenou zamilovanou dvojici a jeho nepopiratelné zásluhy o město i jemu nakonec přinesou štěstí.
Hodnocenie:
78 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski