Sledovať film Uličnice online

Prehrajte si film Uličnice online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 1228 filmov a 100 televíznych staníc až s 30 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.01 €!
Film Uličnice
  Trailer k filmu Uličnice   Sledovať Uličnice online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Vladimír Slavínský
Hrajú:
František Šašek (Továrník Janák), Jindřich Plachta (Továrník Vydra), Ladislav Pešek (Tajemník Petr Holub alias Leonard), Stanislav Neumann (Constable), Jan Richter (Constable), Jan W. Speerger (Constable)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1936
Popis:
Věra Ferbasová má devět kanárů a ti jí nejdou do páru!

K nejspolehlivějším kasovním trhákům hudebních divadel 30. let patřily lidové operety skladatele Járy Beneše. Filmová verze jeho Uličnice vznikla v rekordně krátkém odstupu od divadelní premiéry. Za doprovodu líbivých melodií vypráví příběh osmnáctileté továrnické dcerky Věry Janákové, po uši zamilované do slavného letce Jiřího Málka. Zná ho sice pouze z fotografie, ale i to jí stačí k tomu, aby utekla z penzionátu a vydala se za ním. Na místě zjistí, že staří Málkovi právě očekávají příjezd dívenky ze sirotčince, z níž hodlají vychovat budoucí Jiřího ženu. Podnikavá Věra nelení a hbitě se převlékne za třináctiletého žabce...
Hodnocenie:
69 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 100 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski