Sledovať film Posledný lovec čarodejníc online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 114 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Vyskúšajte Lepšia.TV za 0.10 € na mesiac bez záväzkov. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 0.10 €!
Film Posledný lovec čarodejníc
  Trailer k filmu Posledný lovec čarodejníc   Sledovať 1385 filmov a 114 staníc za 0.10 € a bez záväzkov
Žáner:
Akčný, Dobrodružný, Fantasy
Réžia:
Breck Eisner
Hrajú:
Vin Diesel (Kaulder), Rose Leslie (Chloe), Elijah Wood (Dolan Thirty-Seven), Ólafur Darri Ólafsson (Belial), Rena Owenová (Glaeser), Julie Engelbrechtová (Witch Queen)
Scénár:
Burk Sharpless, Matt Sazama, Cory Goodman
Krajina:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Večný život, večný lov.

Vin Diesel ako posledný lovec čarodejníc v novom akčnom fantasy ukáže, že čarodejnice nie sú iba obyčajná povera. Vždy tu medzi nami boli a sú. A on je dnes posledný svojho druhu: je schopný poslať ich na onen svet. Armády lovcov čarodejníc, bojovníci
Hodnocenie:
60 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 114 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko