Sledovať film
Posledný skaut
online

Film Posledný skaut
  Trailer k filmu Posledný skaut Trailer
Prehrajte si film Posledný skaut HD online. Objednajte si Lepšia.TV a sledujte cez internet vo vašej televízii alebo na počítači 2 095 filmov a 129 televíznych staníc až s 100 denným archívom a neobmedzeným nahrávaním. Bavte sa s Lepšiou.TV už za 7.39 €!

Informácie o filme

Najradšej by ich vyradili z hry. Oni sú však opačného názoru. Aj preto si tanečnica Cory najíma súkromného detektíva Joea Hallenbecka, aby ju chránil. Jej priateľ Jimmy je hráč amerického futbalu v tíme, ktorého manažér lieta v korupčných aférach. Zatiaľ vak o nich, okrem Cory a Jimmyho nikto nevie. Tento gamblujúci syndikát je však schopný pre bezpečie svojich nelegálnych zárobkov všetkého a ani Joe nestačí zabrániť vražde Cory. To už sa však s Joeom spojí Jimmy a v jej byte nachádzajú dôkazy svedčiace o špinavých praktikách manažéra Marconeho, do ktorých je zapletený aj senátor. Joe má jednoducho smolu. Netrvá dlho a Marcone ho nechá uniesť, kde mu s pokojom v hlase oznámi, aký osud ho čaká. Je tu však aj Jimmy, ktorý Joea dostane z nastraženej pasce. Joe je odhodlaný Marconeho zničiť za každú cenu...

Žáner: Thriller, Akčný, Krimi
Réžia: Tony Scott
Hrajú: Bruce Willis (Joe Hallenbeck), Damon Wayans (James Alexander Dix), Chelse Fieldová (Sarah Hallenbecková), Chelsea Fieldová (Sarah Hallenbeck), Noble Willingham (Sheldon Marcone), Taylor Negron (Milo)
Scénár: Greg Hicks, Shane Black
Krajina: USA
Rok výroby: 1991
Hodnocenie: 72 %
Prehrajte si tento program vysielaný v televízii TV DAJTO 22.9.2022 22:35
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko