Sledovať film Poznej svého muže online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 108 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Film Poznej svého muže
  Sledovať 1371 filmov a 108 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie
Réžia:
Vladimír Slavínský
Hrajú:
Jaroslav Marvan (Králícek, velkostatkár), Marta Fričová (Helenka, Králícek's Daughter), Jan Pivec (Ing. Petr Koval), Raoul Schránil (Gustav Tronícek, sluha), Theodor Pištěk (Cejka, bankér), Ella Nollová (Fanynka, Kovalova hospodyne)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1940
Popis:
O tom, že poznat toho pravého není nic jednoduchého, se můžete přesvědčit v české filmové veselohře. Kolem půvabné nevěsty se totiž točí hned několik nápadníků a protože mezi nimi samozřejmě nechybí ani sňatkový podvodník, je o napětí i o zábavu postaráno.
Hodnocenie:
78 %

Podobné filmy

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 108 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko